A   A   A
Медеу ауданы
әкімінің аппараты
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсына қош келдіңіздер!
Әкімге сұрақ
Cұрақ қою
Жаңалықтар мұрағаты
Дү Се Сә Бс Жм Се Же
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Аймақ бойынша сайлау учаскелері АЙМАҚ БОЙЫНША САЙЛАУ УЧАСКЕЛЕРІ



АЛМАТЫ ҚАЛАСЫ МЕДЕУ АУДАНЫНЫҢ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОММИЯСЫ


АЛМАТЫ ҚАЛАСЫ МЕДЕУ АУДАНЫНЫҢ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОММИЯСЫ

Орталығы: Алматы қаласы, Сатпаева көшесі, 7А

«Қазақ ұлттық аграрлық университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғам Төрайым - Ишанова Алма Кентаевна, төрайым орынбасары - Cакариев Кумуркан Кызкешович, хатшы - Айдарбекова Марзия Галымовна, комиссия мүшелері - Cалкимбаев Акимжан Абдрахманович, Аскаров Алгабай Абенович, Червоненко Ольга Ивановна, Абдуллаев Мурат Усерханович.

№ 357 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Әлімжанов көшесі, 48.

«Сымбат» дизайн және технология академиясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Шекаралары: Гоголь көшесінен Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін.

Төрайым - Карасёва Наталья Викторовна, төрайым орынбасары - Муханова Гулсынай Муратовна, хатшы - Алибаева Гаухар Мухановна, комиссия мүшелері - Когамова Аида Кенжебековна, Тлеужанов Канат Серикжанович, Ережепова Айгуль Амангельдиевна, Аблазиева Гулсара.

№ 358 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 102

«№ 28 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Бөгенбай батыр көшесінен Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін.

Төрайым - Медетбекова Айсулу Темиргалиевна, төрайым орынбасары - Гепфер Оксана Алексеевна, хатшы - Ключинская Эльвира Владиславовна, комиссия мүшелері - Амирова Жайна Пернебековна, Соловарова Марина Геннадьевна, Ибраева Лаззат Гажденбековна, Иманкулова Шолпан Есенгельдиевна.

№ 359 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Абдуллиндер көшесі, 11

«№19 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Мақатаев көшесімен (оңтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін; Абдуллиндер көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қайырбеков көшесіне дейін; Қайырбеков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін.

Төрайым - Сарсембаева Назира Калиевна, төрайым орынбасары - Шкилева Евгения Сергеевна, хатшы - Кудабаева Гулжанар Сериковна, комиссия мүшелері - Листочкина Диля Галимжановна, Кордабаева Анар Амангельдиевна, Базаркулова Марика Мажидовна, Шаймерденова Айгерим Балдаулетовна, Ибраева Гульмира Аманбаевна, Сопилиди Анна Федоровна.

№ 360 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Абдуллиндер көшесі, 6/1

«Ұлттық зияткерлік меншік институтінің бөлімшесі» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

Шекаралары: Абдуллиндер көшесінен шығысқа қарай Мақатаев көшесімен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасының батыс жағымен оңтүстікке қарай Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қайырбеков көшесіне дейін; Қайырбеков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін; Абдуллиндер көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін, «Психикалық сауықтыру орталығының» наркология қызметінің аумағын қоспағанда.

Төрайым - Курмамбаева Орынбасар Мекибаевна, төрайым орынбасары -    Нусипалиева Майя Кыдыралиевна, хатшы - Курманбаева Раушан Нурмукановна, комиссия мүшелері - Сарабаев Болат Мухамбедкаримович, Копытова Татьяна Александровна, Насырова Бақытгүл Рахманбекқызы, Копбаева Улбала Азимхановна, Ахметжанов Арман Берікұлы, Қартабай Әсем Алғағалиқызы.

№ 361 сайлау учаскесі

Орталығы: Гоголь көшесі, 34

«Көкiл» музыкалық мектеп» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Шекаралары: Зенков көшесінен шығысқа қарай Гоголь көшесімен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің батыс жағынан оңтүстікке қарай Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін.

Төрайым - Мырзағалиева Гүлнұр Даулетқызы, төрайым орынбасары - Жунусова Балнұр Даулетқызы, хатшы - Шолаков Талгат Нурланович, комиссия мүшелері - Ибрагим Аягөз Маратқызы, Нурманбетов Адибек Пернешович, Акылбекова Айсулу Текесбаевна, Бакирова Молдир Асановна.

№ 362 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 54

«Республикалық жоғарғы медициналық колледжі» мемлекеттік коммуналдық шаруашылық жүргізу құқығындағы кәсіпорыны

Шекаралары: Шевченко көшесінен Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін; Абдуллиндер көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.

Төраға - Куанышев Серик Базарбаевич, төраға орынбасары - Султанбековна Крушида Ошыровна, хатшы - Есенгалиева Жанар Маметжановна, комиссия мүшелері - Жадыраева Куралай Токашовна, Стамбеков Багдат Сарсембекович, Издамасова Назира Касеновна, Нурсадыкова Анжела Ертаргыновна, Болатбекова Айгул Саркитовна, Юнусхожаев Нурмухамед Оширович.

№ 363 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Қазыбек би көшесі, 30

«Абай атындағы қазақ ұлттық педагогикалық университет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

Шекаралары: Бөгенбай батыр көшесінен Қонаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін.

Төраға - Сейлханов Тимур Абдрашович, төраға орынбасары - Увалиев Талгат Ошанович, хатшы - Балахметова Гульнар Кажахметовна, комиссия мүшелері - Крымская Надежда Николаевна, Сейталиева Карлыгаш Уриновна, Мұрат Майра Мұратқызы, Жаксылыкова Макпал Мейрбековна, Асаналиева Зухра Орытаевна, Ташметова Гульнар Нысанбековна.

№ 364 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Коперник көшесі, 124

«Граждансельпроектстрой» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен шығысқа қарай Шақшақ Жәнібек көшесімен (оңтүстік жағы) Кутузов көшесіне дейін; Кутузов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Средняя көшесіне дейін; Средняя көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Есенберлин көшесіне дейін; Есенберлин көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Алматы жануарлар бағының орталық есігіне дейін; Орталық мәдениет және демалыс саябағының солтүстік–шығыс және солтүстік–батыс Шекараларымен Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шақшақ Жәнібек көшесіне дейін.

Төрайым - Куандыкова Даметкен Умирзаковна, төрайым орынбасары - Югай Дмитрий Константинович, хатшы - Арыстанбекова Гульдана Атирбековна, комиссия мүшелері - Кошкарбаева Жулдыз Закировна, Сисенова Канзира Тасбулатовна, Саматаева Нургуль Толбасыевна, Толегенова     Бибигуль Мамирхановна.

№ 365 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Татарская көшесі, 32

«Медеу ауданының № 6 кітапханасы» орталықтандырылған кітапхана жүйесі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Кутузов көшесінен шығысқа қарай Шақшақ Жәнібек көшесімен, әрі қарай, Орынбор көшесімен (оңтүстік жағы) Абылғазы өзеніне дейін; Абылғазы өзені арнасының батыс жағымен оңтүстікке қарай Көк Төбе тауының солтүстік қапталына дейін; Көк Төбе тауының солтүстік қапталымен Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзені арнасының шығыс жағымен солтүстікке қарай Есенберлин көшесіне дейін, әрі қарай Есенберлин көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Средняя көшесіне дейін; Средняя көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кутузов көшесіне дейін; Кутузов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шақшақ Жәнібек көшесіне дейін.

Төрайым - Кадырбекова Балнур Аскаровна, төрайым орынбасары - Молдабек Гулмира Сауытбекқызы, хатшы - Бекмуратова Сауле Балабаевна, комиссия мүшелері – Нурсейтова Бану Нурбопаевна, Зейдалиева Жулдыз Ертаевна, Акимканова Мадина Куанышқызы, Канагатова Марзия Абеуовна.

№ 366 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Орынбор көшесі, 17

«№ 64 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Абылғазы арнасынан Полевой тұйық көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Брянск көшесіне дейін; Брянск көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Целиноград көшесіне дейін; Целиноград көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесімен оңтүстікке қарай (оңтүстік–батыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесімен оңтүстік–батысқа қарай (батыс жағы) Бригадная көшесінің жұп санды үйлерімен қоса алғанда Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесімен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Өнеге көшесіне дейін; Өнеге көшесімен солтүстік батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Оразбаев көшесіне дейін; Оразбаев көшесінен оңтүстік–батысқа (солтүстік–батыс жағы) Истомин көшесіне дейін; Истомин көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесінен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Украина көшесіне дейін; Украина көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Айдын көшесінің қақпасына дейін; Айдын көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абылғазы өзеніне дейін; Абылғазы өзені арнасымен солтүстікке қарай Полевой тұйық көшесіне дейін.

Төрайым - Калдыбаева Кумысжан Абдлдиновна, төрайым орынбасары - Захарова Ольга Ивановна, хатшы - Алишева Гульнара Нуркуатовна, комиссия мүшелері - Мыктыбекова Арманкуль Жексенбековна, Маслацова Людмила Николаевна, Бейсембай Назерке Сәбитқызы, Абдукадырова Айгуль Куралбековна, Нұржұма Шыңғыс Төлегенұлы, Макешева Еркежан Оралгазиновна, Тоқанова Ботагөз Маратқызы, Қоразова Алтынай Әділжанқызы.

№ 367 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18

«№ 53 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Абылғазы өзені арнасынан Айдын көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Украина көшесіне дейін; Украина көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Истомин көшесіне дейін; Истомин көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Оразбаев көшесіне дейін; Оразбаев көшесінен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Өнеге көшесіне дейін; Өнеге көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Кеңсай–1 жабық мұсылман зиратының солтүстік шекарасына дейін; Кеңсай–1 жабық мұсылман зиратының шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы); әрі қарай оңтүстікке (батыс жағы) Сәрсенбаев көшесі 36А үйі аумағының оңтүстік–шығыс жағына дейін; Сәрсенбаев көшесі 36А және 27 үйлердің, Шоқай көшесі 136 және 99 үйлер аумағының оңтүстік–шығыс жағымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Шоқай көшесі 99 үйі аумағының оңтүстік–батысына дейін; Шоқай көшесі 99, 97, 95 үйлерінің оңтүстік–батыс жағымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Пенза көшесі 23Б үйі аумағының оңтүстік жағына дейін; Пенза көшесі 23б үйі учаскесінің оңтүстік жағынан , Шухов көшесі 134, 136, 138, 140, 142 үйлер аумағының оңтүстік–шығыс жағымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Көк Төбе тауының солтүстік қапталына дейін; Көк Төбе тауының солтүстік қапталымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абылғазы өзені арнасына дейін; Абылғазы өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Айдын көшесіне дейін.

Төраға - Айтуган Омирбек, төраға орынбасары - Аргынбаев Арман Токтасынович, хатшы - Сламова Жупаркуль Сапаргалиевна, комиссия мүшелері - Кунишбаева         Гульнар Нуржумаевна, Тоқыбет Жанар Байұзаққызы, Баяхметова Алмагуль Аскербековна, Макулбекова Жадыра Маликовна, Фарат     Ирина Викторовна, Елеусизова     Салтанат Абдиганикызы, Сайлибекова Алмагуль Жанатовна Руднева Татьяна.

№ 368 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18

«№ 53 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Шоқай көшесі 99 үйден шығыс бағытқа қарай Сәрсенбаев көшесі 36Б және 29 үйлеріне дейін; Кеңсай зиратының оңтүстік шекарасы қақпасымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) қала шекарасының бойымен Широкая Щель бау–бақша бірлестігін қоса Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзенінің арнасынан Широкая щель қыратының бойымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Көктөбе шағын ауданы Сағадат Нұрмағамбетов көшесіндегі 1/77, 1/73 үйлерінің шығыс шекарасына дейін; Көктөбе шағын ауданы Сағадат Нұрмағамбетов көшесіндегі 1/77 үйден солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абылғазы өзені арнасына дейін, Көктөбе шағын ауданы Сағадат Нұрмағамбетов көшесіндегі үйлерді қоспағанда; Абылғазы өзені арнасынан Көк Төбе тауының солтүстік қапталымен солтүстік–шығысқа қарай, әрі қарай Шухов көшесіндегі 134, 136, 138, 140, 142 үйлердің оңтүстік шекарасымен Пенза көшесі 23б үйіне дейін; 23б үйінен солтүстік бағытқа қарай Шоқай көшесі 99 және 136 үйлерге дейін.

Төрайым - Алибаева Аймен Шаймагамбетовна, төрайым орынбасары - Тұрдымат Салтанат Қанатқызы, хатшы - Кошубаева Гузяль Нураимбетовна, комиссия мүшелері – Нурсеитова Айжан Айтжановна, Мусаева Назым Асылбековна, Садвакасова Жания Сагимбековна, Имангельди     Эльмира Асетқызы, Эльтерекова Айша Акпанбетовна, Керейбаева Динара Құдайбергенқызы, Салимова Айман Владимировна, Нурбаева Гулзат Акатовна.

№ 369 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 53

«№ 4 мектеп – интернат» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Бөгенбай батыр көшесінен Абдуллиндер көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Орталық мәдениет және демалыс саябағының негізгі кіре берісіне дейін; Орталық мәдениет және демалыс саябағының негізгі кіре берісінен шығысқа қарай Орталық мәдениет және демалыс саябағының солтүстік–батыс және солтүстік–шығыс шекарасымен Есенберлин көшесіне дейін (Орталық мәдениет және демалыс саябағының аумағын қоса); Есенберлин көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Орманов көшесіне дейін; Орманов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бутаков көшесіне дейін; Бутаков көшесімен оңтүстікке қарай (екі жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін.

Төрайым - Сыдыкбекова Роза Акжоловна, төрайым орынбасары - Курманбекова Зейнеп Масетбайқызы, хатшы - Койшыбаева Гулзада Тумакбаевна, комиссия мүшелері - Костенко Диана Анатолиевна, Садвакасова Меруерт Ержановна, Касенова Айнура Нурмукашевна, Куджабаева Мадина Мухаметовна.

№ 370 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағын ауданы, Жетбаев көшесі, 15

«№ 7 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Ибрагимов көшесінен № 14 және № 16 үйлері арасынан оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жетбаев және Кимешек көшелерінің қиылысына дейін; Жетбаев және Кимешек көшелерінің қиылысынан шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Сыған өзеніне дейін; Сыған өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай РП–5 каналына дейін; РП–5 каналы бойымен (солтүстік–батыс жағы) «Новостройка» тұрғын–үй ғимаратын қоса Ибрагимов көшесіне дейін; Ибрагимов көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) № 16 тұрғын үйге дейін, № 16 үйді қоспағанда.

Төрайым - Шалкарова Гулдана Балтабаевна, төрайым орынбасары - Мураталина Айнур Нурлановна, хатшы - Шолакова Жанар Нурлановна, комиссия мүшелері - Пернеш Мадияр Адибекұлы, Желдикбаев Галым Жекенович, Зикиряева Асел Султановна, Ерликбаев Ерболат Калымбайулы, Алиева Мадина Кайыргельдиновна, Бошаева Гульнар Касымкызы, Золотарева          Нина Ильинична, Джимова Гулшат Баубековна.

№ 371 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 59

«№ 35 гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Қабанбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық данғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.

Төрайым - Прокопьева Ольга Александровна, төрайым орынбасары - Кучербаева Стефания Зауятовна, хатшы - Виноградова Наталья Анатольевна, комиссия мүшелері - Жаксыбаева Жаркын Мелсовна, Быжибаева Гульжихан Буркатаевна, Ашенова Акманет Асановна, Ахметова Сауле Муратбековна.

№ 372 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 86

Алматы қаласы білім басқармасының «Ы.Алтынсарин атындағыц № 159 гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін.

Төрайым - Бидайбекова Эльмира Исебаевна, төрайым орынбасары - Есимова Дана Умирбековна, хатшы - Махамбетова Газиза Ерсалатовна, комиссия мүшелері - Джанкадырова Кулара Сагимбаевна, Уржигитова Гульзина Абеновна, Манапов Нурлан Турсымбекович, Касымова Айгуль Хатауовна, Заурова Салтанат Бауыржанқызы, Курманалиева Жанар Мусрепбековна.

№ 373 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 138

Алматы қаласы білім басқармасының «Қ.Сатпаев атындағы № 56 гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Шевченко көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Абай даңғылына дейін; Абай даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шевченко көшесіне дейін.

Төрайым - Нурпеисова Айнура Жапаровна, төрайым орынбасары – Бактыбаева Айжан Орынбаевна, хатшы – Смаилова Фарида Макановна, комиссия мүшелері - Мартыненко Лариса Николаевна, Тулегенова    Малика Балтабаевна, Холмецкая Ольга Владимировна, Арын Ержан Омарұлы, Кусаинова Жанар Беймбетовна, Гимадеева Раиса Равильевна.

№ 374 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 62

«№ 33 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Абай даңғылынан Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Республика Сарайының оң жағындағы өтпеге дейін; Республика Сарайының оң жағындағы өтпемен Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін.

Төрайым - Казиева Назгуль Алдабергенова, төрайым орынбасары - Рустемова Жанар Нугмаровна, хатшы - Амирханова Алия Тлегеновна, комиссия мүшелері - Бейсенбекова Асель Абдрахмановна, Дегенова Гаухар Калимолдановна, Турумбаева Елмира Махмутовна, Абдикашева Индира Сатыбалдиевна.

№ 375 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 42

«№ 29 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Бутаков көшесіне дейін; Бутаков көшесімен оңтүстікке қарай (екі жағы) тығырыққа дейін, әрі қарай Бутаков көшесінің жалғасы Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін.

Төрайым - Шаф Светлана Владимировна, төрайым орынбасары - Кобентаева Гульбаршын Бактыбековна, хатшы - Богачева Нина Валерьевна, комиссия мүшелері –Жаналиева Адеми Жаксылыковна, Култаева Эльмира Ариповна, Молдашева Акбота Курманжановна, Ярышкина Наталья Викторовна.

№ 376 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Бегалин көшесі, 82

«Жанұя» арнайы мамандандырылған кешені» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Қабанбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ватутин көшесі 19 үй және Қастеев көшесі 50 үйді қоса, Бекхожин көшесіне дейін; Бекхожин көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.

Төрайым - Калиева Айнаш Советовна, төрайым орынбасары - Есеналинова Дина Базаргельдиновна, хатшы - Бегәділ Айдана Ерболқызы, комиссия мүшелері - Серикбай Галымжан Адилжанулы, Кадирова Жазира Мейрамбаевна, Манатова Зарина            Дильшатовна, Ходжаева Лариса Семеновна.

№ 377 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 124

Алматы қаласын Білім басқармасының «Оқушылар сарайы» коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Шекаралары: Достық даңғылынан Республика сарайының оң жағындағы өтпемен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен солтүстікке қарай (батыс жағы) Қармысов көшесіне дейін; Қармысов көшесімен солтүстікке қарай (батыс жағы) Бекхожин көшесіне дейін; Бекхожин көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстікке қарай (бастыс жағы) Бекхожин көшесіндегі № 27,29 үйлердің учаскелерін, Дачный тұйық көшесінде орналасқан № 34,18, 18/1 үйлердің учаскелерін қоса Горный тұйық көшесіндегі № 5 үйдің қақпасына дейін; Горный тұйық көшесіндегі № 5 үй қақпасының сызығымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Коккинаки көшесіне дейін; Коккинаки көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ньютон көшесіне дейін; Ньютон көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Республика сарайының оң жағындағы өтпесіне дейін.

Төрайым - Байсымакова Айгул Болатбековна, төрайым орынбасары - Нургалиев Бекбол Социалович, хатшы - Абдрахманова Назым Адиловна, комиссия мүшелері – Аман Ұлан Нұрбекұлы, Оразахунова Айгерим Ерсултановна, Ағыбаева Жазира Асанқызы, Аралбаева Сауле Джаббаровна, Жумабеков Ерік Галимжанович, Әділ Қазбек, Сакенова Айгерім Сакенқызы, Сегизбаева Марияш Акашевна.

№ 378 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 8

«Қазақ ұлттық аграрлық университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғам

Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Абай даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін.

Төраға - Бекбосынов Серик, төраға орынбасары - Омарбекұлы Тіріболсын, хатшы – Қалыбай Алтын Қалыбайқызы, комиссия мүшелері - Зайцева Ольга Петровна, Сальмухамедова Жанат Балдыргановна, Джаймаханова Жанар Айдаровна, Оспанова Әдемі Еркінқызы.

№ 379 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Самал–2 шағын ауданы, 22

Алматы қаласы білім басқармасының «Б. Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Сәтбаев көшесінен Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін. Жолдасбеков көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағы батыс шекарасының қақпасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағы батыс шекарасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.

Төрайым - Кушекбаева Ботагоз Айтжановна, төрайым орынбасары - Жаксылыкова Гулмира Бейсенбаевна, хатшы - Иембердиева Куралай Рысбаевна, комиссия мүшелері - Амреева Жумагуль Бекпеновна, Тайтаразова Несипхан Ашимовна, Маликова Гульнара Мусажановна, Усольцева Мария Ефимовна, Аруынов Асет Тулеулиевич, Мерменбаева Галия Джумахановна, Сейтасанов            Ибрагим Сматович, Ахмамбетов Асемгали Кенжегалиевич.

№ 380 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Көктөбе шағын ауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 69

«Қ. Қатықбаева атындағы № 168 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Жарбұлақ өзенінен Яблочная көшесімен (екі жағы) оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Диваев көшесіне дейін; Диваев көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Көк Төбе тауының батыс қапталына дейін; Көк Төбе тауының батыс қапталымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Жарбұлақ өзені арнасына дейін; Жарбұлақ өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Яблочная көшесіне дейін, Бекхожин көшесіндегі № 27, 29, Ватутин көшесіндегі № 19, Қастеев көшесіндегі № 50, Дачный тұйық көшесінің № 34, 18, 18/1 үйлерін қоспағанда.

Төрайым - Бижанова Бахыт Сапаровна, төрайым орынбасары - Нұрпейіс Нұрбақыт Нұрсадыққызы, хатшы – Шарамиева Жазира Жаксылыковна, комиссия мүшелері- Кусумбаева Умыткуль Мучурбековна, Арыстамбекова Ляззат Джасасиновна, Исаев Кенжебек Даулетканович, Новикова Ольга Николаевна.

№ 381 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Самал–2 шағын ауданы, 22

Алматы қаласы білім басқармасының «Б. Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Жолдасбеков көшесінен Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әл–Фараби даңғылына дейін; Әл–Фараби даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–2 шағын ауданындағы № 31 үй аумағының шекарасын қоспағанда, Жолдасбеков көшесіне дейін; Жолдасбеков көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.

Төрайым – Достанова Роза Зияхановна, төрайым орынбасары - Калиева Гульдарига Акимжановна, хатшы - Шалданбаева Айнагул Сатановна, комиссия мүшелері - Парманбекова Жулдыз Амантаевна, Ешкараева Лаззат Маккайловна, Серикулы Айдос, Усетаева Сабина Талгатовна, Серикова Балжан Сайранқызы, Исатаева Алия Оспановна , Набиева Назым Еркиновна, Турсынова Каршыга Сметовна.

№ 382 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Самал–1 шағын ауданы, 9а

«Айсер» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Шекаралары: Меңдіқұлов гүлзарынан Жолдасбеков көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағының батыс шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағының батыс шекарасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Снегина көшесімен Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін.

Төраға - Амирханов Жарылгасын Амирханович, төраға орынбасары - Ашенов Еркин Айтбекович, хатшы - Мырзабай Айдана Уәлиханқызы, комиссия мүшелері - Керимбекова Эльмира Турганбаевна, Бексұлтанова Жұлдыз Бағланқызы, Оспанова Айнур Манарбеккызы, Устемироваь Лаззат Мырзагалиевна, Оспаналиев   Ернар Русланұлы, Төлеубаев Арман Қуанышұлы.

№ 383 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226а

Алматы қаласы білім басқармасының «Д. Снегин атындағы № 30 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Достық даңғылынан Ньютон көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасының бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Сатпаев көшесіне дейін; Сатпаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Коккинаки көшесіне дейін; Коккинаки көшесімен шығысқа қарай( оңтүстік жағы) Горновосточная көшесіне дейін; Горнавосточная көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Горный тұйық көшесіне дейін; әрі қарай Горный тұйық көшесімен Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстікке қарай Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін; әрі қарай Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасынан оңтүстікке қарай Омарова көшесіне дейін; Омарова көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Ньютон көшесіне дейін, № 5 қалалық клиникалық аурухананың аумағын қоспағанда.

Төрайым - Ережепова Галия Батихановна, төрайым орынбасары - Сурова Татьяна Павловна, хатшы - Металкинова Жанжетпес Казбековна, комиссия мүшелері - Ахмамбетова Алма Кинжегалиевна, Киялова Жанат Исатаевна, Нугыманов Серикказы Сеиткаримович, Даулбаева Енлик          Кайратовна, Жалкыбаева Динара Жунусовна, Сейлбек Дәрмен Жанайдарұлы. Төребаев Бақытжан Әкімбайұлы, Бейсенбекова Ләйлә Мелетханқызы.

№ 384 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 289

«№ 163 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Әл–Фараби даңғылындағы 36 үй аумағының оңтүстік–батыс шекарасынан Әл–Фараби даңғылымен шығыс қарай (оңтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін, Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасының бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Снегина көшесінің бойымен Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Самал–2 шағын ауданындағы № 31 үй шекарасы аумағын қоса Әл–Фараби даңғылына дейін; Әл–Фараби даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Достық даңғылындағы № 99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; 99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы), әрі қарай Самал–3 шағын ауданындағы № 1, 9, 10 үйлер аумағының оңтүстік шекарасы бойымен Самал–3 шағын ауданындағы № 21, 21В, 22 үйлерді қоса Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің орталық әскери госпиталі аумағының солтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің орталық әскери госпиталі аумағының солтүстік және батыс шекарасы бойымен батысқа, әрі қарай оңтүстікке қарай (солтүстік–батыс жағы) Тайманов көшесіне дейін; Тайманов көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Затаевич көшесіне дейін; Затаевич көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) 8–ші Гвардиялық дивизия көшесіне дейін; 8–ші Гвардиялық дивизия көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылындағы 36 үй аумағының оңтүстік–батыс шекарасы бойымен Әл–Фараби даңғылына дейін.

Төрайым - Имангалиева Айымгуль Даурбековна, төрайым орынбасары - Кумарбекова Гулжан Кумарбековна, хатшы - Абдигулова Алия Ерлановна, комиссия мүшелері - Даирбекова Гульжамал Мухтаргалиевна, Кадылова Бакытжан Даулетбековна, Алипбайұлы Рахат, Маутай   Айжан Амангелдіқызы, Курманбаева Алира Еркиновна, Курманбаева Айгуль Сериккалиевна, Байхавыл Жайнагүл, Танысбаева Жанар Тұрсынғалиқызы.

№ 385 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Сапар Байжанов көшесі, 100/10

Мемлекеттік шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық кәсіпорны «Самал» пансионаты

Шекаралары: Достық даңғылынан Қажымұқан көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сапар Байжанов көшесіне дейін; Сапар Байжанов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери институты аумағының солтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери институты солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–3 шағын ауданының 22 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданының 22 үй аумағының оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Самал–3 шағын ауданындағы 21 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданындағы 21 үй аумағының шығыс шекарасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–3 шағын ауданының 34, 35, 36 үйлер аумағы солтүстік шекарасының қақпасына дейін; Самал–3 шағын ауданының 34, 35, 36 үйлер аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін, шекарадағы Қазақстан Республикасы мемлекеттік күзет қызметінің «Батыр» президенттік полкінің № 0111 әскери бөлімінің аумағын қоспағанда.

Төраға – Тургамбаев Камал Ахметжанович, төраға орынбасары - Молдасанов Серикбек Сауытбекович, хатшы – Акмурзаева Асель Мирзабековна, комиссия мүшелері - Дәуренбекова Назым Талғатқызы, Керимбекова Сауле Отарбековна, Куниязова Айгуль Солтановна, Жалдыбаева Жанар Манатовна, Махатова Айдана Балабековна, Нусупова Акмарал Кудайбергеновна.

№ 386 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226

«Кәсіпкерлер мектебі» оқу орны

Шекаралары: Сапар Байжанов көшесінен Қажымұқан көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери институтының оңтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери институтының шекарасымен Тайманов көшесіне дейін; Тайманов көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің орталық әскери госпиталі шекарасына дейін, әрі қарай Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің орталық әскери госпиталі шекарасымен солтүстікке және шығысқа қарай Сапар Байжанов көшесіне дейін; Сапар Байжанов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; жабық сайлау учаскелерінің шекарасын қоспағанда (Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери институтының аумағы және Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетінің шекаралық әскери госпиталінің аумағы).

Төрайым - Бурабаева Ольга Константиновна, төрайым орынбасары - Златоустова Светлана Владимировна, хатшы - Каматаева         Ләззат Нұрсеитқызы, комиссия мүшелері - Кирибаева Гульмира Калиекперовна, Көкен Азат           Абақұлы, Омаргалиева Нагима Кантаевна, Акбергенов Әзірет Өмірәліұлы, Уразалиева Гульзада Командаровна, Наскалова Нургуль Амангелдыевна.

№ 387 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 266а

«№ 17 мектеп-интернат» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Достық даңғылымен Омаров көшесінен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери институтының оңтүстік шекарасына дейін, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті әскери институтының шекарасымен батысқа қарай, әрі қарай оңтүстікке қарай, әрі қарай Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті әскери институтының оңтүстік шекарасы қақпасының бойымен шығысқа қарай Достық даңғылы мен Чайкина көшесінің қиылысына дейін; Чайкина көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзені арнасына дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзені арнасының қиылысына дейін; Жарбұлақ өзені арнасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Омарова көшесіне дейін; Омарова көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.

Төраға - Калиев Серик Беркинович, төраға орынбасары – Жанабаева Гульжан Чайболсановна, хатшы - Ишкалова Тугел Толагановна, комиссия мүшелері – Хусаинова Кымбет, Манекеева      Шынар Абдыкановна, Суханберді Тұрсынай Үсенбайқызы, Калкузова          Патма Абибуллаевна, Берікұлы Даулет, Даулет Ақерке Сатыбалдықызы.

№ 388 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 310-Б

«№ 48 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Кіші Алматы өзені арнасынан Чайкина көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Достық даңғылындағы 291/1 үй учаскесінің солтүстік–шығыс жағына дейін, әрі қарай Достық даңғылындағы 291/1 үй учаскесінің солтүстік–шығыс жағын жағалай оңтүстік–батысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Есентай өзені арнасына дейін; Есентай өзенінің арнасымен оңтүстік–шығысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Тау–Самал шағын ауданының солтүстік–шығыс шекарасына дейін; Тау–Самал шағын ауданының солтүстік–шығыс шекарасын жағалай (солтүстік–шығыс жағы) қала шекарасына дейін, әрі қарай қала шекарасының бойымен «Юбилейный» тұрғын үй ғимаратының оңтүстік шекарасына дейін; «Юбилейный» тұрғын үй ғимаратының оңтүстік шекарасымен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Чайкина көшесіне дейін, «Мұзтау» шағын ауданын, «Медеу», «Тұйықсу», «Кімасар», «Сарқырама» шатқалдарын, «Шымбұлақ»; «Горельник» туристік базаларын, «Просвещенец» демалыс үйін қоса.

Төрайым – Конакпаева АсемБекаевна, төрайым орынбасары - Харитонова Ирина Игорьевна, хатшы - Гомер Жанна Александровна, комиссия мүшелері – Шибинская Александра Сергеевна, Атежанова Гульнар Окановна, Магперова Нургуль Жумабаевна, Жангали Елена Михайловна, Ивулаев Рустам Миркалиевич, Арынова Дина Бахтековна.

№ 389 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Олимпийская көшесі, 1

«№ 47 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Терісбұлақ өзенімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Оспанов көшесіндегі № 85/25 үй қақпасына дейін; Оспанов көшесіндегі № 85/25 үй қақпасын жағалай батысқа қарай (солтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Эдельвейс шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін; Эдельвейс шағын ауданының оңтүстік шекарасы бойымен, содан әрі мұсылмандар зиратының солтүстік–шығысына қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Есентай өзені арнасына дейін; Есентай өзенінің арнасымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Терісбұлақ өзеніне дейін, Алтын және Аққайың шағын аудандарының аумағын қоса.

Төрайым – Сейдакова Нуржамал Амангельдиевна, төрайым орынбасары - Раимбекова           Гаухар Жумашевна, хатшы – Тилекбаева Коркем Темирхановна, комиссия мүшелері - Сейсебекова Гулназ Нуровна, Исаева Зарина Сайлаубаевна, Битаева Камалия Умурзаковна, Бектемисова Гульфайруз Манатбеккызы, Карасюк Юлия Геннадьевна, Юдина Ольга Ивановна.

№ 390 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Олимпийская көшесі, 1

«№ 47 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Терісбұлақ өзенімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен «Каменское плато» сілемі бойымен «Қазақстан Республикасы ұлттық ғылым академиясының» астрофизиктер мен ион саласы институты елді мекендерін қоса, бау–бақша бірлестіктері мен Асқартау шағын ауданының аумағымен Терісбұлақ өзеніне дейін.

Төрайым - Атанбаева Гулим Нуракыновна, төрайым орынбасары - Абуова Дина Сарсенбаевна, хатшы - Суюндикова Гульнара Алашевна, комиссия мүшелері - Торгаева Дана Жумахановна, Базарбаева     Гульсара Мелинхановна, Ибраимова Баян Данабековна, Омарова Гульмира Кабдылканиевна, Исаенкова Валерия Александровна, Асемов Асхат Саметович.

№ 391 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103

«Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің академиясы» мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті әскери институтының аумағы.

Төраға - Молжанов Нурлан Серикканович, төраға орынбасары - Беглова Лаура Шаяхметовна, хатшы - Махмутова Алуа Ардаковна, комиссия мүшелері - Нургазина Сандугаш Бакытбеккызы, Ибраев Куандык Аулиханович.

№ 392 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 117/6

«Қазақстан Республикасының мемлекеттік күзет қызметінің 0111 әскери бөлімшесі» мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Қазақстан Республикасы мемлекеттік күзет қызметінің «Батыр» президенттік полкінің № 0111 әскери бөлімінің аумағы.

Төраға - Карбозов Туленди Нарботаевич, төраға орынбасары - Жексембаев Кабылкак Аблахатович, хатшы - Пивень Евгений Александрович, комиссия мүшелері - Сарманов Мейрамбек Серикович, Санатов Рауан Бахытжанович.

№ 393 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103/41

Алматы қаласы «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің клиникасы мен облыстық әскери аурухана» мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекаралық әскери госпиталінің аумағы.

Төраға - Жакипов Айдар Мейрамович, төраға орынбасары - Ихсанова Жанаргуль Ахыновна, хатшы - Танекенов Ардак Мирасканович, комиссия мүшелері - Азбаев Каныш Габдуллаевич, Шелестев Игорь Викторович.

№ 394 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Бекхожин көшесі, 5

«Қазақстан Республикасы фтизиопульмонология ұлттық ғылыми орталығы» республикалық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

Шекаралары: «Қазақстан Республикасы туберкулез мәселелері бойынша ұлттық орталығының» аумағы.

Төраға - Имангалиев Нариман, төраға орынбасары - Бектасов Сагит, хатшы - Сейлханова Кундузай Нурлановна, комиссия мүшелері - Сулейманова Елена Валерьевна, Толымбекова Гулмира Халеловна.

№ 395 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 220

«№ 5 Қалалық клиникалық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық шаруашылық жүргізу құқығындағы кәсіпорыны

Шекаралары: «№ 5 Қалалық клиникалық аурухана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын аумағы.

Төраға - Амиров Данияр Кулманович, төраға орынбасары - Сейткулов Амангельды Баскамбаевич, хатшы - Жангалиев Есет Маликович, комиссия мүшелері - Аханов Талгат Анарбаевич, Аханов Серикболсын Абдахметович.

№ 396 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 10

Алматы қаласы қоғамдық денсаулық басқармасының «Психикалық сауықтыру орталығы (наркология бөлімі)» мемлекеттік коммуналдық шаруашылық жүргізу құқығындағы кәсіпорыны

Шекаралары: «Психикалық сауықтыру орталығы» наркологиялық қызметінің аумағы.

Төрайым - Татиева Роза Жексембаевна, төрайым орынбасары - Абдикерова      Айгуль Рахматуллаевна, хатшы - Нурсултанова Камилла Искаковна, комиссия мүшелері -Асанов Азиз    Насырдинович, Суюнбеков Данияр Сапарович.

№ 397 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 125

«Акушерлік гинекология және перинатология ғылыми орталығы» акционерлік қоғамы

Шекаралары: «Ана мен баланың денсаулығын сақтау орталығы»республикалық ғылыми институтының аумағы.

Төраға - Аскаров Марат, төраға орынбасары - Алтынбаева Гульмира Бекназаровна, хатшы – Сатыбаева Айгерим Бахытовна, комиссия мүшелері - Даутова Алтын Юсуповна, Ибрагимова Рошангуль Тургановна.

№ 398 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 40

«№ 161 лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Райымбек даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.

Төрайым – Суранчиева Роза Махмутовна, төрайым орынбасары - Аманкулова Гулжан Бекетаевна, хатшы – Бүрлібаева Мөлдір Айдарбекқызы, комиссия мүшелері - Изатбекова     Сауле Ашимбековна, Оразбаева      Гүлнұр Мұқанбекқызы, Андыбаева Мария Жанатбековна, Сурапбергенова Гульаим Есболатовна.

№ 399 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Қонаев көшесі, 21

«ERLIAN TALI» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Мәметова көшесімен (оңтүстік жағы) Есенов көшесіне дейін; Есенов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мәметова көшесіне дейін.

Төрайым - Агафоненко Люда Антоновна, төрайым орынбасары - Киселева Ирина Дмитриевна, хатшы - Нагметова     Гульмира      Алиевна, комиссия мүшелері – Исабекова Зайнаб Шогуровна, Бектембаева Багдат Какимовна Гребенникова Надежда Гавриловна, Маулімғазықызы Дина, Тащеева Алия Тулендиевна, Курменев Светлана Владимировна.

№ 400 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 1

«№ 52 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Райымбек даңғылымен (оңтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әшімбаев көшесіне дейін; Әшімбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Нүсіпбеков көшесіне дейін; Нүсіпбеков көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мәметова көшесіне дейін; Мәметова көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін, шекарадағы қалалық коммуналдық қазыналық кәсіпорын «№ 2 Перзентхана» аумағын қоспағанда.

Төрайым - Белкина Оксана Анатольевна, төрайым орынбасары - Халитова Валентина Михайловна, хатшы - Турабекова Айша Вактибаевна, комиссия мүшелері - Байганусова Карлыгаш Рахимбаевна, Исаханова Улбиби, Бобробская Елена Валерьевна, Адасканова Жадыра Кайратовна.

№ 401 сайлау учаскесі

Орталығы: «Алматы қаласы, Нүсіпбеков көшесі, 10

Білім беру ұйымының жауапкершілігі шектеулі серіктестігі «Перспектива» колледжі

Шекаралары: Есенов көшесінен шығысқа қарай Мәметова көшесімен (оңтүстік жағы) Нүсіпбеков көшесіне дейін; Нүсіпбеков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Әшімбаев көшесіне дейін; Әшімбаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Есенов көшесіне дейін; Есенов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мәметова көшесіне дейін.

Төрайым - Кадырбаева Жанна Мухаметовна, төрайым орынбасары - Аманбекова Алия Кобегеновна, хатшы - Бурдина Елена Николаевна, комиссия мүшелері - Чукаева Раушан Узаковна, Өскенбай Жансая Советқызы, Саркисова Валентина Александровна, Ахметова Мадинур Исмаилжановна, Бакиров Мейрам Перзадаевич, Есенбаева Джансулу Мухаметкалиевна, Утебаева Гулбакыт Абаевна, Даулетбакова Асель Нурлановна.

№ 402 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Янушкевич көшесі, 58

«№ 4 гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Жетісу көшесінен шығысқа қарай Райымбек даңғылымен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасының батыс жағымен оңтүстікке қарай Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.

Төрайым - Енсепбаева Сабила Мырзашевна, төрайым орынбасары - Бутакова Яна Викторовна, хатшы - Габдуллина   Асия Саруаровна, комиссия мүшелері - Сеитова Мелика Сиезбаевна, Терехова Марина Леонидовна, Костюкова Наталья Глебовна, Айсаев Нартай Бақытбекұлы, Галимова       Эльвира Кантаевна, Рахмутуллаева Мемангуль Тельмановна.

№ 403 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Шухов көшесі, 37б

«№ 2 қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық шаруашылық жүргізу құқығындағы кәсіпорыны

Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Тәтібеков көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Бестужев көшесіне дейін; Бестужев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзені арнасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Қырым көшесіне дейін; Қырым көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Шоқай көшесіне дейін; Шоқай көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Брянск көшесіне дейін; Брянск көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Полевой тұйық көшесіне дейін; Полевой тұйық көшесімен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Орынбор көшесіне дейін; Орынбор көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Шақшақ Жәнібек көшесіне дейін; Шақшақ Жәнібек көшесімен оңтүстік–батысқа қарай, әрі қарай батысқа (солтүстік жақтары) Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзенімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін.

Төрайым – Усупжанова Айнура Сатыбалдиевна, төрайым орынбасары - Кажиева Гульнара Аманбергеновна, хатшы - Жумадилова Бакытгул Болатбаевна, комиссия мүшелері - Утепова Советкул            Жумадиловна, Токтарова Рая Калимовна, Жарасова Бакыт    Бекешовна, Барахта Виктор Иванович, Абдрахманова Айнур Манаровна, Менешева Гульмира Серикбаевна, Ауелбекова Маржан Пернебековна, Якубова Гульнара Избасаровна.

№ 404 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Иштван Қоңыр көшесі, 53

«№ 99 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Өнеге көшесінен Морозов көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қазығұрт көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қазығұрт көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Алатау көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Алатау көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы), әрі қарай батысқа қарай (солтүстік жағы) Тіксай өзені арнасының қала шекарасын кесіп өткен жеріне дейін; Тіксай өзені арнасымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы), Тіксай өзені арнасының шығыс бөлігіндегі Иштван Қоңыр көшесіндегі үйлерді қоса, Кеңсай зиратының солтүстік шекарасына дейін; Кеңсай зиратының солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Өнеге көшесіне дейін; Өнеге көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Морозов көшесіне дейін.

Төрайым - Асанова Айман Айтыбаевна, төрайым орынбасары - Заитова Адилям Жамалдиновна, хатшы - Першина Дина Новрузовна, комиссия мүшелері - Нартбаева Замира Кырыкбаевна, Тохтиев Руслан Ниязович, Акбаева Алмагуль Ермухаметқызы, Аминева Алия Раисовна, Нұрмұхамед     Медет Нұрмұхамедұлы, Қошқарова Әсел Нұрланқызы, Габиденова Нуршад Габиденовна, Давренова Ақсана Мирзабекқызы.

№ 405 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Погодин көшесі, 47

«№ 100 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Үштөбе көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Менделеев көшесіне дейін; Менделеев көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзені арнасымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Бестужев көшесіне дейін; Бестужев көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен солтүстік–шығысқа, әрі қарай солтүстікке қарай (шығыс жағы) Үштөбе көшесіне дейін.

Төрайым - Аблашова Алия Бердияровна, төрайым орынбасары - Камысбаева Алтынай Кенжебековна, хатшы - Хасенова Дина Байгуанышовна, комиссия мүшелері - Мищенко Валентина Михайловна, Мережина Вера Николаевна, Шинва Айнар Аблизовна, Смирнов Алексей Юрьевич, Онбаева Айгуль Сайлауханкызы, Тинистамова Каншаим Кубеевна, Акрамова Асиям Пайзуллаевна, Жазылбекова Дина Жумановна.

№ 406 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83А

Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық шаруашылық жүргізу құқығындағы кәсіпорыны

Шекаралары: Талғар күре жолынан Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесімен солтүстік-батыс бағытына қарай Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Целиноград көшесіне дейін; Целиноград көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін; Халиуллин көшесімен содан әрі Талғар күре жолымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін.

Төраға - Мадигулов Кожай Рапилбекович, төраға орынбасары - Жумагулов Ержет Муратович, хатшы - Кемелов Нурлан Нургалиулы, комиссия мүшелері - Анарбекова Шолпан Усипбеккызы, Шыныбаев Талгат Басбулатович, Ертай Ақжан, Акжигитова Карлыгаш Мукамедиевна, Калашникова Людмила Михайловна, Лазарева Наталья Александровна, Зейнолдина Балнұр Нұрланқызы, Палтиева Зульфира Абдиманаповна.

№ 407 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Қабылов көшесі, 50

«Алматы облысты бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру институты «Өрлеу» БАҰО ақционерлік қоғамы

Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Таиров көшесімен (№ 185 және № 209 үйлердің арасымен) оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Лисаковск көшесіне дейін; Лисаковск көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Бейімбет көшесіне дейін; Бейімбет көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Чаплин көшесіне дейін; Чаплин көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс және шығыс жағы) Чаплин көшесіндегі 77 және 75 үйлердің арасымен Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзені арнасымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Менделеев көшесіне дейін; Менделеев көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Үштөбе көшесіне дейін; Үштөбе көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Таиров көшесіне дейін.

Төрайым - Ауелгазина Толкын Кудайбергеновна, төрайым орынбасары - Хайруллаев Серик Джамбулович, хатшы – Бигазинова Камиля Асылбековна, комиссия мүшелері - Кулыбеков Нуржан Асылханович, Кекілов Ришат Тұңғатарұлы, Жұмағалиева Жанат Нағашықалиқызы, Турарбекова Назерке Амангельдықызы.

№ 408 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 89

«№ 98 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен солтүстік–шығысқа қарай қала шекарасының бойымен (оңтүстік–шығыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін, Атырау шағын ауданын қоса; Жарбұлақ